Neler yapariz

Neler Yaparız

Dijital ortamda yaptığımız tasarımlarla, hedef kitleye mesajı görsel olarak  ileterek akılda kalıcılığı sağlamak ve daha anlaşılabilir bir hale getirerek amacınıza ulaşmanıza yardımcı olmaktayız.

Bir reklam ajansı olarak dijital tasarımın yanı sıra illüstrasyon, fotoğraf çekimi ve prodüksiyon hizmeti vermekteyiz.Bunun yanı sıra baskı konusunda sadece tasarımla kısıtlı kalmayıp ihtiyaca göre baskı ve uygulama hizmeti de vermekteyiz.

Marka / Kurumsal Çalışmalar
Logo kurumsal kimliğinizin bizzat bel kemiğidir. İyi bir logo, bir firmanın ilerlemesinde ve tanınmasında en önemli araçtır.Bütün tasarımlarınızda ve reklamlarınızda logonuza ihtiyaç duyarsınız.Çünkü sizi tanıtabilecek ve akıllarda iz bırkabilecek en iyi yöntemdir.Renk, yazı karakteri ve amblem seçeneğinizle diğerlerinden farklı olmanızı sağlar.Bir firmanın uzmanlık alanını yansıtabileceği logoya ihtiyacı vardır. 

 Kurumsal kimlik, bir kurumun yada firmanın imzasıdır. Kurumsal Kimlik kavramı, görsel ve işitsel iletişim başta olmak üzere, firmanın imajını anlatır. Bu çalışmanın amacı, kurumların tarihsel, kültürel coğrafi kimliklerini, kuruluş amaçlarını ve ideallerini, ürün ve hizmetlerini, sektörel konumlarını, en az çabayla, en kısa zamanda ve etkili bir biçimde hedef kitleye ulaştırmaktır. Bir başka anlatımla, Kurumsal kimlik bir kurum ya da kuruluşun felsefesi, halk önündeki kimlik tasarımı, kamuoyu ile iletişimi, duruş ve davranışını kapsayan bir kimlik çalışması ve kurum ya da kuruluşun toplum önündeki yüzüne verilen isimdir.
Baskı & Uygulama
Matbaa Hizmeti 
 Kurumsal kimlik çalışmalarınız için en önemli çözüm gerekliliklerinden birisi de profesyonel, kaliteli ve ekonomik baskı, matbaa hizmetidir. Birlikte çalıştığımız ve çözüm ortağı olduğumuz matbaa ve baskı hizmeti veren firmalardan en ideal fiyat ve yüksek kalitedeki hizmeti bizim aracılığımızla; ajans indirimi ile alabilirsiniz.
 Açık Hava Reklamcılığı
 Yazılı basındaki reklamı görmek için para verip gazete, dergi satın almanız ve ya televizyondaki reklamı izlemek için en azından televizyonunuzu açmanız gerekir. Hiçbir güç harcamadan maruz kalınan tek reklam mecrası, Açıkhava reklamcılığıdır bu yönüyle diğerlerinden ayrılır. Kullanılan mecralar ; Otobüs, metre ve tramvay durakları Megavizyon ve televizyon ekranları Toplu taşıma araçları yüzeyleri Megalightlar ve Billboardlar.
Tabela
 Eğer bir işletme reklam konusunda işe başlamayı planlıyor ise, en başta bir tabelaya ihtiyaç duyması gerekir.Bu konuda tarafımızca işletmenizin kimliğini yansıtacak tabela için doğru bir tasarımı yapılır.Tabelalar işiniz için sessiz satış elemanı olarak ayrı bir özellik gösterir.İş yerinizin dikkatini çekmek ve rakiplerinizden farklı olduğunuzu göstermek amacıyla tasarladığımız tabelayı gerekli ölçülerde üretimi tamamlandıktan sonra profesyonel ekibimizle montajı gerçekleştirilir.Montaj sonrasında doğabilecek sorunlarda sizi yalnız bırakmayıp bakım ve onarımlarında her zaman size destek sağlamaktayız.
Promosyon 
 Promosyon ve/veya firmanız için kullanılan etiketli ürünler, firmanızın gerekli bütünlüğü olarak görebilirsiniz.
Konsept şeklinde kimliğinize uygun ürünlerle, kalitenizi ve uzmanlık alanınızda ciddiyetinizi hedef kitlenize 
promosyonlar ile aktarabilirsiniz. Kurumsal bütünlük içererek, profesyonel çalışma disiplininizi, sizi uzaktan 
tanıtmaya katkı sunar.

Firmaların vazgeçilmez halini alan tanıtım ürünleri için biz hizmet sunmaktayız.
Hizmetlerimizde, renk seçimi, uygun ürünler ve logonuzun kullanılabildiği ürünleri üretiyor/ithal ediyoruz.

İşyerinizi, tanıtımlarınızı, fuarlarınızı ve etkinliklerinizi etiketinizle taçlandıralım!
Web Hizmetleri 
Web tasarımı
 Web tasarımı günümüzde her firmanın hatta projesi olan her bireyin bir ihtiyacıdır. Web tasarımı yaptıran bir firma internette kurumsal ifadesini kazanırken, aynı şekilde web tasarımı yaptıran bir şahıs içinde kendini insanlara duyurabilme fırsatı doğuyor. Web tasarımı, sahip olduğu bu vizyonu ile internet’in bel kemiğini oluşturuyor. Çünkü web tasarımı internet kullanımının yaygınlaşması ile artan müşteri ve sosyal ihtiyaçlar sayesinde özellikle kurumsal siteler için bir gereklilik halini aldı.
İnternet Reklamları
 İnternetin kullanımıyla artan internet reklamları diğer reklam türlerine göre artış gösteriyor. Bunun nedeni maliyetli olması ve farklı kesimlere hitap etmesi. Markanızın ve reklamınızın kalitesini arttırmak internet reklamcılığıyla daha kolay hale geliyor.
Prodüksiyon
Ürün Çekimi
Markanızı ve ürünlerinizi tanıtmak için rakiplerinizden farklı görsellere sahip olmalısınız. Ürün, moda, mimari, endüstriyel, tekstil, reklam, katalog, tasarım, iç-dış mekan, stil life, gıda, yemek, e-ticaret, katalog ve model çekimlerinizi profosyonel ekipmanlar ve ekibimizle size en iyi hizmeti vermekteyiz.
Etklinliklerinizde; organizasyon, kokteyl, parti, toplantı, davet, düğün, nişan, doğum, kına, sünnet gibi kutlamalarınızda profosyonel ekipmanlarımız ile prodüksiyon hizmeti vermekteyiz.En mutlu günlerinizi ölümsüzleştirmekle kalmıyor.Fotoğraf ve vidyolarınızda düzenleme yaparak teslim ediyoruz.
Tanıtım filmleri firmaların kimliklerini ve amaçlarını ortaya koyması nedeniyle profesyonel çalışma isteyen bir iştir. Bu filmler şirketinizin bu güne kadar yapmış olduğu çalışmaları, kurumsal vizyonunu, piyasadaki yerini, gelişimini ve itibarını ön plana çıkarır. Ayrıca vidyoların izlenme ve paylaşılma oranı diğer görsellerden fazladır.Yazılı metinlerin sıkıcılığı tanıtım filmlerinin daha ilgi çekilici hale gelmesini sağlıyor.
Marketing Hizmeti 

Neler yapariz
  

  

Reklam ajansı olarak hizmet verdiğimiz alanları burada görebilirsiniz.